Huawei Mate 30 Pro uniká na tiskové fotografii
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.8.2019

Ještě v průběhu září se dočkáme premiéry nového top modelu čínského výrobce Huawei. Jak chystaný Mate 30 Pro bude vypadat, prozrazuje únik tiskového materiálu, který se šíří po internetu. Snímek opět potvrzuje, že modul fotoaparátu bude s velkou pravděpodobností kruhový.

Huawei Mate 30 Pro by měl v kruhovém uspořádání nabídnout hned čtveřici špičkových fotoaparátů. Hlavní snímač dostane rozlišení 40 Mpx a objektiv CineLens  se světelností f/1.4 – f/1.6 pro co nejkvalitnější záznam fotografií a zejména videa. Chybět nemá ani 8Mpx senzor s pětinásobným optickým přiblížením, 40Mpx širokoúhlý snímač s úhlem záběru 120 stupňů a snímač typu ToF (Time of Flight) pro snímání hloubky ostrosti. Obrázek rovněž ukazuje masivní výřez, ve kterém se bude ukrývat hned několik senzorů pro co nejlepší identifikaci uživatele prostřednictvím obličeje.

Z dřívějších zpráv připomeňme rychlé 55W drátové nabíjení či superrychlé bezdrátové nabíjení s doposud nevídaným výkonem 25 W. Dále se šušká, že Mate 30 Pro dorazí s baterií kapacity 4 500 mAh, zbrusu novým čipsetem Kirin 990 a displejem se zaoblenými boky.

Představení chytrého telefonu Huawei Mate 30 Pro se odehraje v Německu 19. září.

Huawei Mate 30 Pro uniká na tiskové fotografii

 Tagy: Huawei  Huawei Mate 30 Pro  Mate 30  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.