Niceboy uvádí do prodeje fitness náramek X-fit ACTIVE
autor: Mirek Kočí , publikováno 24.8.2019

Značka Niceboy představila nový chytrý náramek, který je vybaven sledováním tepu a krevního tlaku. Zařízení je plně vodotěsné a nabízí funkce jako monitoring denní aktivity, monitoring spánku, přehled aktuálního počasí, upozornění na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací či vyhledání telefonu.

X-fit ACTIVE je vybaven sledováním tepu a krevního tlaku a v kombinaci s krokoměrem, měřením kalorií a ušlou vzdáleností nabízí přehled všech základních životních funkcí. Zaznamenávaná data pak můžete sledovat na barevném displeji o velikosti 0,96 palce. Náramek je plně vodotěsný a prachuvzdorný (IP67). K přenosu dat využívá technologie Bluetooth v poslední verzi 5.0. Samozřejmostí jsou upozornění z telefonu, budík (s vibracemi) a potěší i informace o aktuálním počasí či funkce na vyhledání telefonu. Na jedno nabití vydrží až 7 dnů běžného provozu.

Náramek umožňuje výběr z několika sportovních režimů. Niceboy X-fit ACTIVE tedy zaznamená nejen aktivitu jako takovou, ale také její konkrétní typ, aby se například spálené kalorie počítaly přesně dle konkrétního sportu. Nezbytným doplňkem je přehledná aplikace lokalizovaná do českého jazyka.

 Niceboy uvádí do prodeje fitness náramek X-fit ACTIVE  Niceboy uvádí do prodeje fitness náramek X-fit ACTIVE  Niceboy uvádí do prodeje fitness náramek X-fit ACTIVE

 Niceboy uvádí do prodeje fitness náramek X-fit ACTIVE

V aplikaci si můžete prohlédnout vaší denní aktivitu (kalorie, kroky, vzdálenost, srdeční aktivitu či data z monitoringu spánku), ale také se do ní ukládají všechny vaše uskutečněné sportovní aktivity. Ke každé sportovní aktivitě pak aplikace nabízí její detailní analýzu.

Když náramek spárujete s mobilním telefonem se zapnutou GPS, budete mít navíc k dispozici přesná data trasy (kterou pomocí Google Maps zobrazujete přímo v aplikaci), rozbor vašeho tempa po jednotlivých kilometrech, graf srdeční aktivity (včetně tepových zón), převýšení a celou řadu dalších ukazatelů.

Niceboy X-fit ACTIVE koupíte za 1 499 Kč.

 Tagy: Niceboy  X-fit ACTIVE  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
23.10.2019 17:02:23   109.81.212.xxx 00
Mám je už delší dobu. Nejsem velký sportovec a spíše je využívám na běžný věci ale jsou fpoho funkční a hezký.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.