Byla oznámena adventura Syberia: The World Before
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.8.2019

Herní vydavatelství Microids oznámilo nový díl ze série populárních adventur Syberia, který se jmenuje Syberia: The World Before. S právničkou Kate se tak opět podíváte do okouzlujícího a mysteriózního světa z pera Benoita Sokala.

Hra je ve vývoji už osmnáct měsíců, ale kdy se jí v obchodech dočkáme a na jaké platformy vůbec dorazí, prozatím nevíme. Slibováno je nicméně nové napínavé dobrodružství, které příznivcům série umožní dozvědět se více o minulosti Kate Walkerové. Nové vyšetřování nás zavede napříč kontinenty a časovými obdobími, v rámci kterých na vlastní kůži poznáme chaotickou cestu tragického dvacátého století.

Byla oznámena adventura Syberia: The World Before

„Dva roky po vydání poslední epizody chápeme, že jsou fanoušci zvědaví a dychtiví po dalším dobrodružství Kate Walkerové. Hra je již ve vývoji a my jsme rádi, že znovu můžeme pracovat s jedinečným světem Benoita Sokola,“ říkají vývojáři v tiskové zprávě.

První díl adventurní ságy debutoval v roce 2002, zatímco posledního pokračování jsme se dočkali před dvěma lety, kdy Syberia 3 dorazila na PS4, Xbox One, Android, Windows, iOS, macOS a také na Nintendo Switch.

ZdrojTagy: Syberia: The World Before  Syberia  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
19.8.2019 21:40:47   213.220.230.xxx 04
Jednička dejme tomu, dvojka byla repetitivní nuda, trojka byla prý o dost horší (tu už jsem radši nehrál) a čtyřka to nejspíš nevytrhne.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.