Známe možné datum představení nových telefonů iPhone
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.8.2019

Příští měsíc se uskuteční očekávaná keynote společnosti Apple, na které americký gigant představí novou generaci telefonů iPhone. Firma zatím žádný termín oficiálně neuvedla a ani nenaznačila, jakých novinek se dočkáme, vše ale nasvědčuje tomu, že letošním dnem D pro Apple bude 10. září.

Toto datum totiž zmiňuje screenshot skrytý v sedmé testovací verzi operačního systému iOS 13, který má název HoldForRelease. Na obrázku lze zřetelně vidět aplikaci Kalendář odkazující na úterý 10. září. Připomeňme, že loňské iPhony Apple odhalil 12. září.

Dle nepotvrzených zpráv Apple pro tento rok chystá trojici nových iPhonů, jejichž součástí má být čipset A13 s kódovým označením Cebu. Ve výbavě mají telefony mít také vylepšené fotoaparáty, baterie s vyšší kapacitou než mají současné modely a zřejmě  i podporu bezdrátového reverzního dobíjení.

Známe možné datum představení nových telefonů iPhone

ZdrojTagy: iPhone  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
18.8.2019 22:19:18   90.64.135.xxx 11
Predstavia tam aj series edície hodiniek s titánovým a keramickým telom. Pravdepodobne pôjde o AW4, keďže zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by malo ísť o nový model... to len aby bola novinka úplná.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.