Stahujte Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden zdarma!
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.8.2019

S blížícím se víkendem rozdává obchod Epic Games Store další hry zdarma. Tentokrát si do knihovny můžete přidat dvojici titulů Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden. Stahovat bezplatně lze až do 22. srpna, kdy je nahradí plošinovka zaměřená na plnění logických problémů FEZ.

Ke stažení Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden potřebujete účet na Epic Store a když si obě hry ve stanoveném termínu přidáte do knihovny, zůstanou už napořád vaše.

Hyper Light Drifter je akční RPG v duchu nejlepších 16bitových klasik. V otevřeném světě budete hledat zapomenuté předměty a prozkoumávat různé destinace, které vám svým zpracováním možná vyrazí dech. Hlavní náplní jsou ovšem souboje, které mohou svádět k button mashingu.

Stahujte Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden zdarma!

Mutant Year Zero: Road to Eden je zase tahová strategie z postapokalyptického světa. Hra nabízí skvělé herní mechaniky, které neskutečně dobře do sebe zapadají. Téměř veškerá činnost se odehrává v reálném čase. Ať už jde o průzkum pozůstatku bývalého světa, hledání potravin nebo výbavy. Vše se změní, když započne boj a hra se přepne do tahového režimu.

Pro stažení Hyper Light Drifter a Mutant Year Zero: Road to Eden klikněte na tento odkaz.



Tagy: Epic Games Store  Mutant Year Zero: Road to Eden  Hyper Light Drifter  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.