SAZKAmobil rozdává ke každé nové SIM data zdarma nebo volání a SMS za korunu
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.8.2019

Od 2. září připravil mobilní operátor SAZKAmobil akci pro nové zákazníky. Po aktivaci nové SIM karty si zákazníci mohou vybrat jednu ze dvou Odměn: balíček 1 GB dat na měsíc nebo Levné volání a SMS za 1 Kč na měsíc.

V období od 2. 9. do 31. 10 si po aktivaci SIM karty mohou zákazníci vybrat zdarma některé odměny, které SAZKAmobil běžně nabízí svým stávajícím zákazníkům jako Odměny za dobití. Jedná se o 1 GB internetu zdarma a Levné volání a SMS za jednu korunu. Odměnu si zvolí zákazníci pomocí bezplatné SMS do sedmi dnů od aktivace a mohou si ji užívat až 30 dní.

Novou SIM kartu od SAZKAmobilu lze získat několika způsoby. Nejpohodlnějším je nákup online na tomto odkazu s tím, že kartu zákazník obdrží zcela zdarma. Kartu lze ale také objednat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na bezplatné infolince 800 77 11 11. Samozřejmě nejrychlejší možností je nákup na některém z více než 7 000 prodejních míst s terminálem SAZKY. To nejbližší si lze nalézt na interaktivní mapě na tomto odkazu.

SAZKAmobil rozdává ke každé nové SIM data zdarma nebo volání a SMS za korunu

Kromě Levného volání a SMS nebo 1 GB internetu zdarma mají zákazníci SAZKAmobilu také celou řadu dalších výhod. Pokud si dobijí kredit aspoň za 300 Kč, mají nárok na jednu ze čtyř Odměn za dobití.

Díky nim mohou zákazníci například neomezeně volat i smskovat v síti nebo získat 100 Kč kreditu navíc. Zákazníci se take mohou účastnit loterie SAZKAmobil Šance, kde se každý měsíc hraje minimálně o čtvrt milionu korun.Tagy: SAZKAmobil  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.