Soutěž Nvidie: Zahrajte si Fortnite a vyhrajte notebook s GeForce
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.8.2019

Společnost Nvidia zahájila soutěž „GeForce Outsmart and Outplay“ zaměřenou především na studenty, kterým brzy začínají školní a univerzitní povinnosti.

Hraní her vyžaduje značné schopnosti a dovednosti i soustředění. Ovšem stejně tak je na tom i studium. A navíc skloubit obě tyto činnosti dohromady vůbec není jednoduché. Společnost Nvidia proto spojila síly s uznávanými tvůrci obsahu pro populární titul Fortnite. Ze společného úsilí vzešla historicky první úroveň ve hře spojená se známou značkou. Hráči probíhají upravenou mapou plnou Easter eggů s tematikou GeForce, aby zjistili, zda dokáží zodpovědět řadu otázek s náročností odpovídající univerzitním studiím. Pokud se jim to podaří, mohou vyhrát notebook s GeForce.

GeForce moderátor Julian ve videu vysvětluje princip a pravidla soutěže, která jsou podrobně popsána také na její oficiální stránce.

Jak se zúčastnit?

- Nainstalujte Fortnite (je zdarma).
- V herním menu nahrajte mód Fortnite Creative a spusťte hru.
- Jděte po schodech před vámi směrem k trhlině a držte klávesu určenou k používání (E v základním nastavení), abyste změnili destinaci.
- Vložte kód 3019-3916-6566.
- Nechte nahrát mapu a pak vstupte do trhliny.

Sdílejte své screenshoty nebo gameplay videa na sociálních sítích. Je potřeba k nim připojit hashtag #OutsmartOutplay, označit @NVIDIAGeForce a také kamaráda, který by se měl do soutěže zapojit. Oba tím získáte šanci vyhrát notebook s GeForce.Tagy: Nvidia  GeForce  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.