Značka Bose spustila výprodejovou akci Summer Sales
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.8.2019

Bose nabízí nyní českým zákazníkům v rámci letní akce „Summer Sales“ možnost získat některý ze tří oblíbených produktů za akční cenu. Až do konce září lze takto pořídit sluchátka s aktivním potlačením okolních ruchů QuietComfort 35 II, zvukový límec Bose SoundWear Companion nebo bezdrátová sluchátka SoundLink Around Ear II.

Historicky nejvýhodněji lze v rámci akční nabídky pořídit sluchátka QuietComfort 35 II, která jsou velmi oblíbená pro účinnou funkci potlačení okolního hluku a také pro výdrž až 20 hodin na jedno nabití. Speciálními tlačítky lze nastavovat míru potlačení okolních zvuků nebo přivolat digitálního asistenta. QuietComfort 35 II lze až do konce září pořídit u autorizovaných prodejců za cenu 7 790 Kč. K dispozici je jak stříbrná, tak i černá varianta.

Značka Bose spustila výprodejovou akci Summer Sales

Pro uživatele, kteří nevyhledávají aktivní potlačení okolních zvuků, mohou být zajímavou volbou sluchátka SoundLink Around Ear II. Nabízejí kvalitní zvuk, možnost připojit až dvě zařízení (například smartphone a notebook), výdrž na baterii až 15 hodin, technologie automaticky upravující reprodukci při různých úrovních hlasitosti a elegantní pouzdro. V obchodech jsou sluchátka dostupná v bílé nebo černé barvě a nyní jsou až do konce září na trhu za doporučenou koncovou cenu 4 690 Kč.

Značka Bose spustila výprodejovou akci Summer Sales

Zvukový límec je zajímavou alternativou pro osobní poslech hudby. Jedná se o reproduktory, které nosí uživatel na krku a jejich zvuk je úzce směrován nahoru k uším posluchače. Díky tomu je zvukem jeho okolí „zasaženo“ jen okrajově. Stejně jako většina sluchátek, je i límec vybaven mikrofonem a poslouží tak dobře i jako handsfree. Akční cena Bose SoundWear Companion je 6 790 Kč.

Značka Bose spustila výprodejovou akci Summer Sales

 Tagy: Bose  QuietComfort 35 II  SoundLink  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
12.8.2019 13:18:03   213.180.34.xxx 00
Bose SoundWear Companion mohu vřele doporučit, pokud ho seženete za okolo 4 tis., pokud máte horší ozvučení v autě
Jinak QuietComfort 35 II je minimálně od počátku roku na Amazonu.de(cz) za 6650 vč. dopravy.
I tak, je to Bose, zvukově je to fakt bída.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.