Nvidia oznamuje dostupnost dalších RTX Studio notebooků a nové ovladače
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.7.2019

Společnost Nvidia dnes oznámila nové notebooky a profesionální pracovní stanice s certifikací platfomy RTX Studio. Počítače nabízejí dostatečně výkonný hardware, aby zvládly ray tracing v reálném čase, editaci videa ve vysokých rozlišeních a pokročilé AI funkce.

Americký výrobce zároveň oznámil dostupnost nových Studio ovladačů, které nabízejí optimalizace programů jako OTOY Octane Render, Blender, Autodesk Arnold, Maxon Cinema 4D, Substance Painter od Adobe a Magix VEGAS Pro. Nejnovější drivery přidávají i žádanou podporu 30bitové barevné hloubky pro všechny GPU v OpenGL aplikacích, mezi něž patří Adobe Photoshop a Premiere. Tvůrci tak mohou zpracovávat HDR fotografie a videa s plnou přesností a bez nežádoucího efektu páskování typického pro 24bitovou barevnou hloubku.

Notebooky RTX Studio obsahují grafické karty GeForce RTX 2080, 2070 a 2060 společně s Quadro RTX 5000, 4000 a 3000. Mnoho těchto počítačů je navíc vybaveno i jemnými 4K obrazovkami a Max-Q technologií, díky které nabízejí vysoký výkon i velmi dobrou výdrž na baterii v tenkém designu.

Nvidia oznamuje dostupnost dalších RTX Studio notebooků a nové ovladače

Počítače RTX Studio nyní zahrnují modely Acer ConceptD 7, Gigabyte AERO 15 OLED a AERO 17 HDR, BOXX GoBOXX SLM 15 a 17, Dell Precision 7540 a 7740, HP ZBook 15 a 17, Lenovo ThinkPad P53, MSI P65 Creator, P75 Creator, WS65, WS75 a WE75 a Razer Blade 15 Studio Edition. Další počítače s certifikací RTX Studio se objeví později v tomto roce od společností Acer, ASUS, Dell, HP nebo Lenovo.Tagy: Nvidia  RTX Studio  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.