Transcend HUB2C umožní zapojení více periferií do jediného USB konektoru
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.7.2019

Firma Transcend představuje nový hub USB-C. Zařízení nazvané jako HUB2C mění jeden port USB typu C na čtyři porty typu A, díky tomu rozšiřuje možnosti počítače a umožňuje provozovat více periferií současně. Jedná se o praktické řešení pro lidi, kteří chtějí k svému přístroji připojit více zařízení, než umožňuje počet dostupných vstupů.

Hub je možné připojit do počítačů, laptopů nebo smartphonů a tabletů vybavených portem USB-C a Thunderboltem 3, např. do iPadu Pro (2018) nebo telefonu Huawei P30 Pro. Pro práci nepotřebuje žádné ovladače. Zařízení je spolu s periferiemi připraveno k provozu ihned po připojení.

Transcend HUB2C umožní zapojení více periferií do jediného USB konektoru Transcend HUB2C umožní zapojení více periferií do jediného USB konektoru Transcend HUB2C umožní zapojení více periferií do jediného USB konektoru

 

Díky rozměrům srovnatelným do rozměrů kreditní karty, tloušťce pouhý jeden centimetr a hmotnosti 29 gramů, můžete mít hub vždy při sobě a jeho přenášení nepředstavuje žádný problém. Kabel je pevně připevněn k zařízení, což eliminuje riziko ztráty. Další výhodou je odolnost: teplota, při které může hub pracovat, je od 0⁰C do 70⁰C.

Výrobce poskytuje na HUB2C dvouletou záruku. Doporučenou cenu stanovil na 1 299 Kč s DPH.

Transcend HUB2C umožní zapojení více periferií do jediného USB konektoruTagy: Transcend  HUB2C  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.