T. Rex: The Ultimate Predator přinese pravěk do vašeho obýváku
autor: Mirek Kočí , publikováno 23.7.2019

Viveport představuje zajímavý titul T. Rex: Skeleton Crew, který přinese pravěk do vašeho obýváku. Zážitek vyvinutý pro Americké přírodovědné muzeum nabízí možnost sestavit kostru jednoho z největších predátorů historie a sledovat, jak ve svém přirozeném prostředí ožívá. Verze pro domácí použití byla navíc rozšířena o bonusový obsah.

Společnost HTC oznámila, že nejnovější edukativní aplikace T. Rex: Skeleton Crew z produkce VIVE Studios je nyní dostupná v obchodě Viveport. Na rozdíl od výstavní verze pro více hráčů nabízí domácí verze kromě možnosti sestavit kostru Tyranosaura a sledovat jej v přirozeném prostředí také rozšiřující obsah. Ten zahrnuje soukromou interaktivní prohlídku s komentářem hlavního kurátora a předního paleontologa Dr. Marka Norella. Nechybí archivní videa, vizualizace ani bohatý rejstřík historických faktů a posledních zjištění o anatomii a životě tohoto ultimátního predátora.

Dílo polských vývojářů ze studia Immersion je dostupné pro předplatitele služby Viveport Infinity zdarma. Ostatní uživatelé jej pak mohou zakoupit za cenu 113 Kč.Tagy: Viveport  T. Rex: Skeleton Crew  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.