Xbox Game Pass se v červenci rozroste o Metal Gear Solid V a další
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.7.2019

Společnost Microsoft nadále rozšiřuje nabídku katalogu služby Xbox Game Pass. V následujících dnech se hráči dočkají hned pěti titulů, které je pořádně zabaví. Upozornil na to web Polygon.

Prvním přírůstkem do Xbox Game Pass je Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, což je poslední díl vojensko-konspiračně-špionážní akce, kde se spolu mísí alternativní realita a nadpřirozené jevy. Děj hry se odehrává přesně devět let po událostech z předchozího dílu Ground Zeroes. Nic není jako dřív, velitelství, základna a dokonce i mateřská báze padli a hlavní hrdina Snake začíná společně s ostřelovačkou Quiet hledat nejrůznější odpovědi. Dalším titulem ve stále početnější nabídce herní služby Microsoftu je RPG Banner Saga 3, které se odehrává se ve světě inspirovaném vikingskou mytologií.

Do katalogu se dostane v červenci i For the King, což je směs strategie, JRPG bojovky a Roguelike, a dále také bojový titul Killer Instinct: Definitive Edition a známá akční hra Resident Evil 4, ve které budete kosit zástupy nemrtvých.

  • 18. července - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (konzole a Ultimate) a Banner Saga 3 (PC, konzole, Ultimate)
  • 25. července - For the King (PC, konzole, Ultimate), Killer Instinct: Definitive Edition (PC, konzole, Ultimate) a Resident Evil 4 (konzole, Ultimate)

Xbox Game Pass se v červenci rozroste o Metal Gear Solid V a další

Zdroj

 Tagy: Microsoft  Xbox Game Pass  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.