ASUS ROG Phone 2 s procesorem Snapdragon 855 Plus v testu Geekbench
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.7.2019

V úterý 26. července dojde k oficiálnímu představení nového top modelu tchajwanské společnosti ASUS. Z dostupných informací víme, že bude lákat na zbrusu nový superprocesor od Qualcommu. Jak výkonný chystaný smartphone bude, prozrazuje s předstihem aplikace Geekbench 4.

V tomto populárním benchmarku ASUS ROG Phone II, o jehož výkon se postará procesor Snapdragon 855 Plus, získal 3 616 bodů v jednovláknovém testu a 11 103 bodů ve vícevláknových operacích. Pro srovnání: původní ROG Phone s čipsetem Snapdragon 845 nasbíral zhruba 2 500/9 500 bodů. Test zároveň také prozradil, že telefon dostane 12 GB RAM a poběží na novém Androidu 9.0 Pie.

Asus ROG Phone 2 nabídne design a výbavu ve stylu předchůdce. Špičkový výkon telefonu bude možné využít především u náročných her, jako jsou PUBG a Fortnite. Aby se mobil během hraní nepřehříval, bude možné na jeho zadní stranu přidělat speciální chladicí modul s aktivním ventilátorem. Tuto možnost nabízela už první generace ROG Phone.

Na čelní straně telefonu se bude nacházet velký displej s jemným rozlišením Full HD+ a vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz pro ještě lepší zážitek z hraní. Uživatelé nicméně dostanou možnost snižovat frekvenci na hodnoty 60 Hz a 90 Hz, což pomůže telefonu ve výdrži baterie: platí zde totiž, že čím vyšší frekvence, tím více energie displej odebírá.

ASUS ROG Phone 2 s procesorem Snapdragon 855 Plus v testu Geekbench

ASUS ROG Phone 2 s procesorem Snapdragon 855 Plus v testu Geekbench

ZdrojTagy: ASUS  ASUS ROG Phone 2  Snapdragon 855 Plus  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.