V prodeji jsou nová sportovní bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE bones
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.7.2019

Značka Niceboy dále rozšiřuje své audio portfolio. Nedávno představila nová sportovní sluchátka HIVE bones. Jejich hlavními přednostmi jsou speciální technologie Bone conduction pro přímý poslech přes lícní kosti, sportovní design, vysoká odolnost a výdrž baterie až 6 hodin.

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE bones využívají speciální technologii Bone conduction, která hudbu přenáší přes lícní kosti. Sluchátka tak ponechávají uši nezakryté, abyste uživatelé při sportu stále vnímat dobře své okolí. Technologie Bone conduction je navíc šetrná i k ušním bubínkům, protože zvuk je do vnitřního ucha veden rovnou přes lícní kost.

Přes své relativně kompaktní rozměry nabízí Niceboy HIVE bones výdrž baterie až slušných 6 hodin na jedno nabití. Jsou odolné vůči vodě a prachu s krytím IP55. Déšť, pot či prach tak nejsou překážkou.

V prodeji jsou nová sportovní bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE bones V prodeji jsou nová sportovní bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE bones V prodeji jsou nová sportovní bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE bones

Stabilitu přenášeného zvuku zajišťuje Bluetooth ve verzi 5.0. Pomocí této bezdrátové technologie propojíte sluchátka s dalšími bluetooth zařízeními, a to až do vzdálenosti 10 metrů. V neposlední řadě mají v sobě vestavěný mikrofon s redukcí šumu pro vyřizování telefonních hovorů.

Niceboy HIVE bones koupíte u všech velkých prodejců za doporučenou cenu 2 490 Kč.Tagy: HIVE bones  Niceboy  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.