Víme, kdy Samsung představí očekávaný Galaxy Note 10
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.7.2019

Největší výrobce mobilních telefonů, Samsung Electronics, zveřejnil upoutávku k nadcházející akci, na které představí špičkový Galaxy Note 10. Premiéra telefonu se uskuteční na Unpacked Eventu v New Yorku.

Letošní generace phabletu Galaxy Note s pořadovým číslem deset bude oficiálně představena ve středu 7. srpna. Akce se má odehrát ve známém brooklynském centru Barclays.

Na sobě nezávislé zdroje už delší dobu informují o tom, že se letos dočkáme rovnou čtyř modelů spadajících do série Note 10. Konkrétně základní verze s 6,28palcovým displejem a vybavenější verze Plus s 6,75palcovou obrazovkou, ty pak doplní jejich varianty s podporou 5G sítí.

Prakticky jistá je u telefonů přítomnost procesoru Snapdragon 855, respektive Exynos 9825 pro evropskou verzi. Chybět nebude ani pro řadu Note typické dotykové pero S-Pen nebo fotoaparát tvořený minimálně trojicí čoček.

Některé zprávy pak také naznačují, že Galaxy Note 10 bude prvním špičkovým samsungem, u něhož se nedostane na tradiční 3,5mm jack konektor pro sluchátka.

ZdrojTagy: Samsung  Galaxy Note 10  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.