V katalogu Xbox Game Pass se nově objeví Worms a další hry
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.7.2019

Společnost Microsoft nadále rozšiřuje nabídku katalogu svoji herní služby Xbox Game Pass. I tentokrát se hráči dočkají hned několika titulů, které je pořádně zabaví. Upozornil na to web Windows Central.

Prvním společným přírůstkem v katalogu her pro konzole a počítače je titul My Time at Portia, který vás odvede vás do světa zázraků, na které jen tak nezapomenete. Další hrou jsou populární Worms W.M.D, což je poslední díl slavné červí série. Hra obsahuje přes 80 zbraní a nástrojů a také crafting. Novinkou oproti předchozím dílům jsou i budovy určené ke schování červů a dopravní prostředky, kdy hráč může nasednout do tanku či vrtulníku a kromě přesunu po mapě může prostředek využít k útoku na protivníka.

V katalogu Xbox Game Pass se nově objeví Worms a další hry

Dále nesmíme zapomenout zmínit hru Banner Saga 3, která se odehrává ve světě inspirovaném vikingskou mytologií, plošinovku Gonne od společnosti Art in Heart nebo adventuru Yoku's Island Express.

Pouze na počítačích si předplatitelé Xbox Game Pass pak zahrají 2D tituly Undertale a Unavowed, adventuru Timespinner, tahové RPG RPG For The King a také známou českou logickou hru Machinarium od studia Amanita Design.

ZdrojTagy: Microsoft  Xbox Game Pass  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.