Miniaturní 8" notebook CHUWI MiniBook najdete na Indiegogo!
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.6.2019

Ve společnosti Chuwi si řekli, že jim v portfoliu chybí něco opravdu malého s výbornou dobrou výbavou a tak firma posílá do prodeje nový miniaturní MiniBook. Pokud vás tento počítač zaujme, o čemž vůbec nepochybujeme, můžete na něj získat slevu 25 procent. Stačí se pouze zaregistrovat na stránkách výrobce.

CHUWI MiniBook je miniaturní počítač s plnohodnotnou klávesnicí a kvalitním osmipalcovým IPS displejem s dobrými pozorovacími úhly a vysokým rozlišením 1 920 × 1200 px. Obrazovku lze díky speciálnímu pantu v případě potřeby otáčet v rozmezí 360°, takže zařízení můžete používat i jako běžný tablet. Uvnitř nového chuwi kmitá úsporný dvoujádrový procesor Intel Core M3-8100Y s TDP pouze 8 wattů. Dále tu jsou 8 GB RAM (LPDDR3), 128GB eMMC úložiště a také rozšiřující slot pro SSD typu NVMe M.2.

Miniaturní 8\

Počítač zásobí energií 26,6Wh akumulátor, pro jehož nabíjení slouží USB-C konektor. Podpora rychlého PD 2.0 dobíjení je samozřejmostí. Do MiniBooku se dále podařilo vměstnat slot pro microSD karty, jeden konektor USB 3.0, dva porty USB 2.0, 3,5mm jack pro sluchátka a jeden port miniHDMI.

Zaujal vás CHUWI MiniBook? Pokud ano, přejděte na web výrobce a do vyhrazeného pole zadejte váš e-mail, následně byste v rámci předobjednávky měli získat Early Bird slevu ve výši 25 procent. Odpočet na úvodní stránce pak napovídá, kolik času zbývá do zahájení kampaně na portálu Indiegogo.

Miniaturní 8\ Miniaturní 8\

Miniaturní 8\ Miniaturní 8\ Miniaturní 8\Tagy: CHUWI MiniBook  MiniBook  CHUWI  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
19.6.2019 17:55:51   217.112.164.xxx 00
Chuwi has hinted that the MiniBook could eventually retail for just under US$700. The company will bring the MiniBook to Indiegogo next month and is currently offering a 25% early bird discount on its promotional page, which it states will bring the price down to below US$550. The website also has a timer that will run out on June 19. Hence, we suspect to see the crowdfunding campaign go live on June 19.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.