K nákupu telefonů ze série Galaxy S10 nyní získáte bezdrátová sluchátka AKG zdarma
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.6.2019

Od pondělí 17. června si Samsung pro zákazníky připravil novou akci. K nákupu jakéhokoli smartphonu z řady Galaxy S10 totiž získají jako dárek nová sluchátka AKG Y500 v hodnotě 3 999 Kč. Nabídka je platná do vyčerpání zásob. K nákupu Galaxy S10 obdrží i čtyřměsíční přístup na YouTube Premium v hodnotě 716 Kč.

Speciální nabídka je omezena počtem kusů a pro získání sluchátek není potřeba žádná registrace. Zákazník sluchátka obdrží přímo při odběru na prodejně u vybraných partnerů nebo mu přijdou společně se zakoupeným telefonem poštou. Při nákupu nového telefonu Galaxy S10 pak mohou zákazníci využít i slevu až 8 000 Kč za odprodej staršího zařízení. Více informací je k dispozici na www.novysamsung.cz.

Sluchátka AKG Y500 nabízí obří výdrž baterie, kdy umožňují přehrávání hudby po dobu až 33 hodin. Pronikající okolní hluk pak zpracovává funkce okolního zvuku Ambient Aware, takže vaše okolí nepůsobí jako rušivý element. AKG Y500 nabízejí i další speciální funkce:

Multi-point propojení: Sluchátka můžete prostřednictvím Bluetooth spárovat hned se dvěma zařízeními najednou a jednoduše mezi nimi přepínat.
• Play & Pause: Y500 automaticky pozastaví přehrávání ve chvíli, kdy je sundáte z uší – a když je opět nasadíte, přehrávání muziky pokračuje.
• Superrychlé nabíjení: Nejen že mají AKG Y500 extrémní výdrž, další hodinu poslechu získáte už po 5 minutách nabíjení. Plnou kapacitu baterie pak oznámí po dvou a půl hodinách nabíjení.

K nákupu telefonů ze série Galaxy S10 nyní získáte bezdrátová sluchátka AKG zdarma

Noví majitelé telefonů Galaxy S10 si také budou moci užívat nových prémiových služeb platformy YouTube po 4 měsíce zdarma. Pro zákazníky, kteří nabídky využijí, to znamená úsporu ve výši 716 Kč. Bezplatnou trial verzi YouTube Premium aktivujete skrze nastavení svého účtu přímo v aplikaci YouTube. Získáte možnost poslouchat videa na pozadí, stahovat je do režimu offline a sledovat vše bez reklam. Předplatné YouTube Premium dále zahrnuje i YouTube Music, novou aplikaci na streamování hudby, kterou je nutné do telefonu stáhnout a nainstalovat. Pro uživatele zařízení Samsung je k dispozici v obchodě Google Play.

Testovat nové prémiové funkce YouTube po dobu dvou měsíců pak mohou i zákazníci, kteří si v termínu od 20. února 2019 do konce února 2020 pořídí, nebo již pořídili, jakýkoliv z dalších telefonů nebo tabletů Samsung Galaxy. Hodnota služby je v tomto případě 358 Kč.Tagy: Galaxy S10  S10  Galaxy  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.