Western Digital uvádí externí SSD My Passport Go
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.6.2019

Společnost Western Digital přináší na český trh externí solid-state disk My Passport Go. Nejnovější přírůstek nabízí kapacitu až 1 TB v kompaktních rozměrech. Má také integrovaný USB kabel a odolnou konstrukci, takže vydrží i hrubší zacházení. Navržen byl hlavně pro využití na cestách.

Externí SSD My Passport Go disponuje ochranným gumovým rámem, který pohlcuje nárazy a nemá žádné pohyblivé mechanické součástky. Odolat by měl pádům z výšky až dva metry a pomoci tak uživatelům uchovat jejich digitální obsah v bezpečí, chráněný před nárazy a otřesy. K velkým přednostem disku patří i skromné rozměry (67 × 95 × 10 mm) a integrovaný USB kabel.

My Passport Go dokáže přenášet data rychlostí až 400 MB/s. Je plně kompatibilní s počítači, je na něj poskytována tříletá záruka a součástí balení je i zálohovací software pro Windows. Po přeformátování spolupracuje SSD i se službou Time Machine pro zálohování z počítačů Mac.

SSD je k dostání ve dvou barevných provedeních ochranných rámů (modrá a žlutá) a ve dvou kapacitách 500 GB (zhruba 2 500 Kč) a 1 TB (zhruba 3 700 Kč).

Western Digital uvádí externí SSD My Passport GoTagy: My Passport Go  SSD  Western Digital  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.