Samsung Galaxy Note 10 bude skvělý, ale hodně drahý smartphone
autor: Mirek Kočí , publikováno 9.6.2019

Již za několik měsíců se dočkáme premiéry nejlepšího Samsungu pro letošní rok, phabletu Galaxy Note10. Jubilejní model nabídne vůbec to nejlepší a tomu bude pochopitelně odpovídat i cena. Podle ruského serveru hi-tech.ru se má Note 10 prodávat za částku mezi 1 100 až 1 200 euro (zhruba 28 200 až 31 000 korun). Bohužel nevíme, jestli jde o spekulovanou cenu základního modelu, nebo varianty s podporou 5G. 

Z dostupných zpráv víme, že „desítka“ přinese nepatrně přepracovaný design a mírně zaoblený displej téměř přes celou čelní stranu. Polud budeme věřit renderům, tak celistvá plocha bude narušena pouze malým otvorem pro selfie kamerku, která bude umístěna uprostřed v horní části displeje.

Zadní strana pak bude patřit obdélníkového fotomodulu s čtveřicí čoček. Podobné řešení Samsung využil již v případě modelu Galaxy A9. Součástí výbavy má být i baterie s kapacitou 4 300 mAh a podporou rychlého dobíjení a čipová sada Snapdragon 855/Exynos 9820. Očekávat můžeme i dostatek operační paměti (8 GB) a přinejmenším 128GB interní úložiště pro data a operační systém Android.

Samsung Galaxy Note 10 bude skvělý, ale hodně drahý smartphone

Samsung Galaxy Note 10 bude skvělý, ale hodně drahý smartphone

ZdrojTagy: Samsung  Android  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.