Samsung uvádí do prodeje Galaxy S10(+) v barvě Cardinal Red
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.6.2019

Jihokorejská společnost chce akcelerovat prodeje svých vlajkových smartphonů a tak je zákazníkům nabídne v nové, slušivě červené barvě. Cena telefonů se podle očekávání nijak nemění a tedy zůstává stejná. Upozornil na to server SamMobile.

Samsung opět zatraktivnil nabídku barevných variant u svých top modelů S10 a S10+ a do obchodů se tak dostává nová varianta „Cardinal Red“. Pod tímto názvem najdeme slušivě červenou barvu, která zaujme především všechny ty, kteří se chtějí odlišit.

Po technické stránce se edice Cardinal Red edice od již prodávaných verzí nijak neliší. Smartphony mají stále špičkové AMOLED displeje s vysokým rozlišením, výkonné procesory a 8 GB RAM a 128GB interní úložiště. Na zadní straně červených S10 a S10+ najdeme samozřejmě nadále i velmi kvalitní trojité fotoaparáty.

Samsung uvádí do prodeje Galaxy S10(+) v barvě Cardinal Red

Cardinal Red edice smartphonů Galaxy S10 a S10+ je již v rámci předobjednávek dostupná ve Švýcarsku. Během několika příštích týdnů se prodej rozšíří i do dalších zemí a možná se červené „es desítky“ podívají i do České republiky a na Slovensko.

ZdrojTagy: Samsung  Galaxy S10  S10+  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.