Představují se počítačové zdroje Zalman LXII s certifikací ErP Lot 6
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.6.2019

Společnost Zalman předsatvila novou prduktovou řadu napájecích zdrojů LXII s certifikací ErP Lot 6. Nové modely mají aktivní PFC a výkon 500, 600 nebo 700 W.

Napájecí zdroje Zalman LXII najdou uplatnění především v herních sestavách a kancelářských a pracovních stanicích. Dle výrobce splňují současné i budoucí nároky výpočetní techniky. Tiché a účinné chlazení je zajištěno 120mm ventilátorem a integrovaným hliníkovým chladičem. Účinnost novinek dosahuje 85 %.

Zdroje jsou vybaveny filtrem šumu EMI. Kvalitní použité komponenty a materiály mají garantovat stabilní dodávku proudu, nízkou vedlejší spotřebu a dlouhou životnost s vysokou spolehlivostí, která dosahuje hodnot MTBF až 100 000 hodin.

Představují se počítačové zdroje Zalman LXII s certifikací ErP Lot 6

Zalman LXII jsou vybaveny funkcí aktivního PFC (Power Factor Correction), která zvyšuje účinek zdroje a eliminuje zbytečné ztráty. Zdroje mají také ochranné obvody mimo jiné proti přepětí, přetížení či zkratu. Jejích rozměry jsou standardní – 150 × 140 × 86 mm. Všechny nové modely jsou plně kompatibilní s procesory AMD i Intel včetně procesorů Ryzen a Coffee Lake 9. generace. V neposlední řadě se vyznačují i nízkou spotřebou energie v režimu standby a dosahují hodnot certifikace ErP Lot 6. 

Cena a dostupnost:

Napájecí zdroje Zalman řady LM II budou k dostání ve druhé polovině roku.

Představují se počítačové zdroje Zalman LXII s certifikací ErP Lot 6Tagy: Zalman LXII  Zalman  LXII  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.