Cooler Master oznamuje Case Mod World Series 2019
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.5.2019

Společnost Cooler Master oznamuje konání již desátého ročníku renomované modderské soutěže Case Mod World Series 2019 (CMWS19). Dvě odlišné ligy a nejvyšší finanční odměna v historii jsou hlavními lákadly letošní události.

Letošní ročník pamatuje také na začínající nadějné talenty, kteří by měli být součástí této komunity, a pro které je to příležitost k pozvednutí své tvorby na novou úroveň. #CMWS19 se tak skládá ze dvou oddělených lig: Master League (soutěž mistrů) a Apprentice League (soutěž učedníků).

Z celkové finanční dotace 24 000 dolarů získá 10 000 dolarů tvůrce nejlepší počítačové skříně v soutěži Master League, modder na druhém místě si odnese 5 000 dolarů a třetí 1000 dolarů. Ocenění ve výši 3 000 dolarů poputuje následně i autorovi nejlepší vlastnoručně vyrobené počítačové skříně nezakládající se na existujícím produktu.

Cooler Master oznamuje Case Mod World Series 2019

Talentovaní tvůrci v Apprentice League budou bojovat v oddělené lize a celkem 5 z nich získá odměnu 1 000 dolarů a šanci začít úzce spolupracovat s Cooler Master. Registrace probíhají do 15. června 2019 na webové stránce https://landing.coolermaster.com/cmws19/registration/. Více informací je k dispozici na http://www.coolermaster.com/cmws19.Tagy: Cooler Master  Case Mod World Series 2019 (CMWS19)  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.