Klávesnice Genesis Rhod 600 je v prodeji, láká na RGB podsvícení
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.5.2019

Do prodeje míří další produkt společnosti Genesis. Jedná se o programovatelnou klávesnici Rhod 600 s šestizónovým RGB podsvícením, podporou maker a zkratek a tichými spínači. Většina uživatelů určitě ocení i přítomnost podpěrky zápěstí.

Rhod 600 je vybavena tichými membránovými spínači a programovatelnými klávesami, které lze jednoduše naprogramovat pomocí softwaru nebo klávesových zkratek. Protože každý hráč upřednostňuje individuální nastavení, nabízí klávesnice šest makro kláves a tři profily, ke kterým lze pomocí hardwarových zkratek připsat libovolnou kombinaci kláves a spustit tím například vražednou palbu v počítačové hře jediným zmáčknutím tlačítka.  Software dále umožňuje naprogramovat oblíbenou multimediální funkci pro každou ze 104 kláves.

Dále klávesnice nabízí šestizónové RGB podsvícení, které umožňuje nastavení oblíbené barvy podsvícení pro každou z šesti zón. Výběr barev je omezen na sedm barevných kombinací (červená, zelená, modrá, žlutá, bledě modrá, fialová, bílá) s možností nastavení devíti světelných režimů. Mezi nejzajímavější patří režim s efektem „Prismo“ (efekt pohybující se duhy).  Za zmínku také stojí režim „Ekvalizér“, který reaguje na zvuky z okolí, tento režim spustíte kombinaci tlačítek FN+9. V každém režimu lze nastavit jas podsvícení podle individuální potřeby, aby vás světlo neoslepovalo.

Klávesnice Genesis Rhod 600 je v prodeji, láká na RGB podsvícení Klávesnice Genesis Rhod 600 je v prodeji, láká na RGB podsvícení Klávesnice Genesis Rhod 600 je v prodeji, láká na RGB podsvícení

Genesis Rhod 600 RGB umožňuje i využití funkci anti-ghosting až pro devatenáct kláves. To znamená, že můžete zmáčknout až devatenáct kláves najednou bez obav, že některá z nich nebude zaregistrována. Díky klávesové zkratce FN + W pak můžete snadno zaměnit klávesy WASD na klávesy s funkcí šipek, bez toho aniž byste museli provést časově náročné změny v softwaru, nebo v nastavení hry.

Dostupnost a cena

Klávesnice Genesis Rhod 600 RGB je dostupná za doporučenou koncovou cenu je 879 Kč včetně DPH.Tagy: Genesis  Rhod 600 RGB  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
15.5.2019 11:31:45   185.131.61.xxx 10
Posledni jejich podobna klavesnice, kterou jsem videl (nejaky Thor) mela to "prosviceni" u nekterych klaves opravdu mizerne a navic si nedokazala pamatovat posledni nastaveni po vypnuti PC, takze jste pri KAZDEM zapnuti stroje museli znovu nastavovat pozadovany podsvit.
Myslel jsem, ze je to zavada, tak jsem jim psal, a odpovedeli, ze je to zamer a klavesnice proste zadnou pamet nema. O_o
To jsem cumel...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.