Nabídka od Samsungu: K nákupu Galaxy S10e dostanete zdarma Galaxy Buds
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.5.2019

Od dnešního dne mohou zákazníci získat k nákupu nového smartphonu Galaxy S10e zdarma jako dárek sluchátka Galaxy Buds v hodnotě 3 999 Kč. Tuto výhodnou nabídku mohou zákazníci využít do 31. května nebo do vyčerpání zásob.

Speciální nabídka je omezena počtem kusů a pro získání sluchátek je potřeba provést registraci na webu samsung bonus.eu. Po schválení platné registrace a vložení čitelné kopie účtenky a fotografie IMEI čísla budou zákazníkovi sluchátka Galaxy Buds zaslána poštou.

Nabídka platí pro jakoukoliv barevnou variantu Galaxy S10e – bílou, zelenou, černou i netradiční žlutou. Akci můžete využít pouze u vybraných partnerů, které zákazníci naleznou zde.

Galaxy Buds jsou špičková bezdrátová sluchátka určená pro ty, kdo požadují bezproblémové připojení za všech okolností. Nabízejí velmi dobrou kvalitu poslechu, o niž se stará zvuková technologie společnosti AKG. Funkce Enhanced Ambient Sound umožní zřetelně slyšet, co se děje okolo vás, i když máte sluchátka zrovna v uších, takže neztratíte sluchový kontakt s okolím, ani když telefonujete nebo posloucháte svoji oblíbenou hudbu. Tvrzení o špičkové kvalitě platí i o kvalitě záznamu vašeho hlasu. Adaptivní duální mikrofon sestává z jednoho vestavěného mikrofonu a jednoho vnějšího mikrofonu v každém ze sluchátek, takže Galaxy Buds dokážou zachytit váš hlas jasně a zřetelně v hlučném i tichém prostředí.

Nabídka od Samsungu: K nákupu Galaxy S10e dostanete zdarma Galaxy Buds

Sluchátka vydrží streamovat přes Bluetooth až šest hodin, nebo s nimi zvládnete až pět hodin telefonních hovorů. Jejich pouzdro je navíc dokáže nabít na dalších až sedm hodin a 15 minut rychlého nabíjení dokáže prodloužit výdrž Galaxy Buds až o 1,7 hodiny. Díky bezdrátovému nabíjení a možnosti sdílet energii s jiným zařízením můžete sluchátkům dodat potřebnou energii i během jejich používání přímo z telefonu Galaxy S10.Tagy: Samsung  Android  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.