Na web unikly podrobnosti o chystaném OnePlus 7 Pro
autor: Mirek Kočí , publikováno 23.4.2019

Již 14. května odhalí nejnovější top model s pořadovou číslicí sedm výrobce OnePlus. Podnik tradičně odhaluje jeden model, který vždy s půlročním odstupem vylepší ještě o vybavenější verzi s přívlastkem „T“. Tentokrát vše bude jinak.

OnePlus 7 má totiž přijít ve hned dvou verzích. Vedle standardního modelu by se měla objevit ještě verze Pro. Výbava telefonu potvrzena zatím stoprocentně nebyla. Očekává se ale nejmodernější hardware a obrazovka bez výřezu s vysouvacím předním fotoaparátem.

Displej (pravděpodobně po bocích zahnutý) by měl mít úhlopříčku 6,64 palce s vysokým rozlišením. Obnovovací frekvence použitého panelu má být netradičních 90 Hz, zatímco většina dnešních smartphonů dostala displej s běžnou frekvencí 60 Hz. Výjimku tvoří pouze několik herních modelů, namátkou třeba Razer Phone 2 se 120Hz panelem.

Na web unikly podrobnosti o chystaném OnePlus 7 Pro

Dalším klíčovým prvkem výbavy OnePlus 7 Pro bude procesor Snapdragon 855, kterému společnost udělají s 8 GB operační paměti a 128GB úložiště. Zadní strana smartphonu má ukrývat trojitý fotoaparát. Nasazen má být hlavní snímač s rozlišením 48 Mpx, ultra široký 16Mpx snímač s úhlem záběru 117 stupňů a 8Mpx teleobjektiv. Selfie kamerka bude zabudována ve vysouvacím modulu.

Očekávat můžeme také pořádnou baterii s kapacitou 4 000 mAh a podporou rychlého dobíjení či operační systém Android Pie s nadstavbou OxygenOS.

ZdrojTagy: OnePlus 7 Pro  OnePlus  Android  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.