Samsung Galaxy Fold se blíží. Prohlédněte si detailní infografiku
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.4.2019

Jihokorejská společnost Samsung uveřejnila detailní infografiku, která popisuje hlavní přednosti skládacího smartphonu Galaxy Fold. Vývoj tohoto zařízení trval roky a evidentně to bude stát za to. Fold totiž nabízí nové možnosti multitaskingu, sledování videí či hraní her.

Galaxy Fold zástupci společnosti Samsung představili na tiskové konferenci, která se konala koncem února. Fold je zástupcem zcela nové kategorie mobilních zařízení. Smartphone má dva displeje – na vnější a vnitřní straně. Ten vnitřní není jenom ohebný, lze jej úplně přehnout. V plně rozevřeném stavu se Fold přemění na tablet s úhlopříčkou 7,3 palce, zatímco při zavření má uživatel k dispozici běžný telefon s displejem o velikosti 4,58 palce.

Přednosti a charakteristiku Galaxy Fold detailně popisuje nová infografika, ve které nic důležitého nechybí. Samsung upozorňuje na výbavu svého futuristického telefonu. Zmiňuje rozměry a rozlišení displejů, rozměry, specifikace fotoaparátů, možnosti konektivity a mnoho dalšího.

Samsung Galaxy Fold se v Evropě začne prodávat 3. května. Cena je stanovena na 2 tisíce eur, což by v České republice znamenalo cenu přibližně 51 tisíc korun. Smartphone v první vlně nebude dostupný v ČR, nám nejblíže bude v Německu, Polsku a Rakousku.

Samsung Galaxy Fold se blíží. Prohlédněte si detailní infografikuTagy: Samsung  Galaxy Fold  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
17.4.2019 11:45:46   90.64.135.xxx 30
Načo je komu infografika, keď všetci zásadní tech youtuberi už majú 20+ minútové videá s komplexným rozborom retail verzie zariadenia.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.