Na konzolích dnes vychází hra World of Warships: Legends
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.4.2019

Vývojářské studio Wargaming oznamuje, že hra World of Warships: Legends je dostupná ke stažení zdarma na PlayStation 4 a Xbox One ve verzi early access od dnešního. Fanoušci námořních bitev se tak dočkali zbrusu nového titulu.

World of Warships: Legends nejsou v žádném případě konverzí celosvětově populární PC verze, byť k tomu svým názvem mohou svádět. Tato hra byla postavena od úplně od základu, tak aby plně využila výkonu a možností současných konzolí. Hráči early access na PlayStation a Xboxu se mohou připojit k bitvám na pěti různých mapách podporujících HDR se třemi třídami lodí: Destroyers, Cruisers, Battleships. Na dalším obsahu se již pracuje a vývojáři slibují pravidelné aktualizace.

Hra podporuje v tuto chvíli angličtinu, ruštinu, japonštinu, francouzštinu a němčinu a současně nabízí k odemknutí celou řadu lodí mnoha národů. World of Warships: Legends je druhým titulem Wargamingu, který je uveden na konzolích. Prvním byl World of Tanks: Mercenaries.Tagy: Wargaming  World of Warships: Legends  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.