Samsung Galaxy S10+ 5G má absolutně nejlepší video a selfie, tvrdí DxOMark
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.4.2019

Souboj o nejlepší fotomobil nabírá na obrátkách. Uznávaný server DxOMark se podíval na zoubek Galaxy S10+ 5G a testování dopadlo podle očekávání. Nový samsung se řadí na úplnou špičku v hodnocení selfie kamerek i hlavních fotoaparátů.

High-endová novinka od jihokorejského výrobce získala celkem 112 bodů, což je na chlup stejný výsledek jako u Huaweie P30 Pro. V oblasti fotografií si telefon Galaxy S10+ 5G připsal 117 bodů, zatímco huawei dosáhl na 119 bodů. Nutno ovšem podotknout, že P30 Pro za své vítězství vděčí hlavně schopnostem přiblížení (zoomu). V případě videa je na tom samsung bodově lépe než huawei, který nasbíral 97 bodů, zatímco S10+ 5G rovných 100 bodů – o bod tak byl překonán dosavadní lídr videa Xiaomi Mi 9.

Pro úplnost dodejme, že Samsung Galaxy S10+ 5G podává skvělé výsledky i při focení selfie. Přední fotoaparát tohoto smartphonu získal 97 bodů, k čemuž přispěl snímač s duálními pixely a druhý RGB Depth senzor. Huawei P30 Pro má horší selfie foťák, od serveru DxOMark dříve obdržel 89 bodů.

Samsung Galaxy S10+ 5G má absolutně nejlepší video a selfie, tvrdí DxOMark

ZdrojTagy: DxOMark  Samsung  Galaxy S10+ 5G  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.