Zalman ZM-GM5 je cenově dostupná myš pro hráče
autor: Mirek Kočí , publikováno 9.4.2019

Krátce po uvedení myši s označením ZM-GM7 představuje Zalman další nový model pro hráče počítačových her, tentokrát s příznivým poměrem cena/výkon. Novinka ZM-GM5 je přitom osazena kvalitním senzorem PixArt A3050 s rozlišením až 4 000 DPI, zrychlením 20 G a rychlostí 60 IPS. A přítomny navíc jsou i spínače Huanno, které by měly poskytovat jistý a spolehlivý pocit při každém kliknutí. Alespoň tak to výrobce píše v tiskové zprávě. Frekvenci myši lze nastavovat ve čtyřech úrovních, a to až do hodnoty 1 000 Hz.

Novinka od Zalmanu ma tradiční herní design a zaujme tedy už na první pohled, a to nejen díky RGB podsvícení, ale i pro neobvyklou povrchovou úpravu v barvě temného chromu. Ergonomické provedení ve spojení s překvapivě vyšší hmotností (159 gramů) pak má zajistit pevný a jistý úchop a přesné vedení myši po podložce.

ZM-GM5 má devět programovatelných tlačítek. Pro individualizaci nastavení a programování tlačítek je k dispozici originální software s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Počítačový program je jako již tradočně ke stažení na stránkách výrobce.

Herní myš Zalman ZM-GM5 je k dostání za doporučenou cenu 699 Kč včetně DPH.

Zalman ZM-GM5 je cenově dostupná myš pro hráčeTagy: ZM-GM7  Zalman  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.