Nová bezdrátová sluchátka Honor FlyPods Lite v obchodech!
autor: Mirek Kočí , publikováno 9.4.2019

Značka Honor uvedla na náš trh bezdrátová sluchátka FlyPods Lite, které lze velmi snadno a intuitivně spárovat s mobilním telefonem či jiným přehrávačem. Plného dobití dosáhnou za jednu hodinu, ale už po 15 minutách nabíjení slibují až 90 minut poslechu.

Honor není jen známý výrobce chytrých telefonů, v nabídce má tato společnosti i nová zajímavá sluchátka FlyPods Lite, které si můžete pořídit v bílém a černém barevném provedení. Dodávaná jsou v šikovném přenosném nabíjecím pouzdru s microUSB portem, které zároveň funguje jako dock.

Podle výrobce lze plného nabití 55mAh baterie dosáhnout za pouhou jednu hodinu, což v praxi znamená až tři hodiny ničím nerušeného poslechu. Velkou předností je skutečnost, že po 15 minutách nabíjení lze sluchátka používat až po dobu 90 minut.

Nová bezdrátová sluchátka Honor FlyPods Lite v obchodech!

Honor FlyPods Lite lze díky technologii Bluetooth (verze 4.2) velmi snadno spárovat s mobilním telefonem nebo jiným zařízením. Leckoho určitě potěší i skutečnost, že sluchátka mají vestavěný mikrofon pro pohodlné vyřízení hovorů a navíc jsou odolná vůči postříkání vodou (stupeň krytí IP54) – lze je tak používat třeba i při sportování.

Stylová sluchátka Honor FlyPods Lite je možné zakoupit za 2 499 Kč u prodejců ALZA.cz, AT Computers, CZC.cz, Mall CZ, Smarty, T.S. Bohemia, Mobil pohotovost, Electro World, BPS Mobil a Datart.Tagy: Honor  FlyPods Lite  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
9.4.2019 13:30:42   213.180.34.xxx 10
To zase bude stejné průser jako ta verze s randingem Huawei + BT 4.2, takže tradičně stabilita signálu v kopru.
Vtipné je, že kodek je použit AAC, který mrtě Huawei a Honorů z neznámých důvodů nepodporují.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.