D-Link začíná prodávat nové venkovní kamery z řady Vigilance
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.4.2019

Společnost D-Link oznámil doplnění dvou nových kamer do svého portfolia dohlížecích řešení Vigilance. Venkovní malá válcová kamera DCS-4705E a venkovní kopulovitá kamera DCS-4605EV nabízejí snadno instalovatelnou, nepřetržitou ochranu s mnoha funkcemi a zajímavými parametry.

Obě kamery mají pevnou a odolnou konstrukci, aby dokázaly fungovat i v nepříznivých podmínkách. Vodotěsné pouzdro s krytím IP66 zajišťuje, že vydrží působení deště, prachu i teplot v rozmezí -30 až 50 °C. DCS-4605EV má navíc pouzdro se stupněm ochrany proti vandalismu IK10, takže se hodí také na místa, kde může docházet k pokusům o poškození nebo nežádoucí manipulaci s kamerou.

Dle výrobce jsou kamery ideální pro širokou škálu venkovních i vnitřních prostředí, jako jsou parkoviště, vstupy do budov a přístupové cesty. Díky podpoře PoE napájení se dají rozmístit na požadovaných místech bez nutnosti instalace dalších napájecích kabelů nebo elektrických zásuvek.

Oba nové modely mají ve výbavě pětimegapixelový obrazový snímač, který poskytuje rozlišení až 2 592 × 1 440 pixelů ve formátu 16:9 nebo 2 650 × 1 920 px ve formátu 4:3. Podporován je standard kódování H.265 (HEVC) a kamery dostaly také IR LED osvětlení, automaticky přepínaný IR filtr, redukci 3D šumu (3DNR) a nabízejí také široký dynamický rozsah jasu (WDR), což dále zvyšuje kvalitu videozáznamu pořízeného v náročných světelných podmínkách od úplné tmy až po místa s vysokým světelným kontrastem.

Venkovní kamerky D-Link DCS-4605E a DCS-4605EV se v České republice prodávají za částky kolem 4 200 korun včetně DPH.

D-Link začíná prodávat nové venkovní kamery z řady Vigilance

D-Link začíná prodávat nové venkovní kamery z řady Vigilance

 Tagy: D-Link  DCS-4705E  DCS-4605EV  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.