Kingston získal validaci pamětí Server Premier pro Intel Purley
autor: Mirek Kočí , publikováno 3.4.2019

Společnost Kingston oznámila, že její 32GB, 16GB a 8GB (DDR4-2933 DIMM) paměti Server Premier získaly validaci pro platformu Intel Purley využívající rodinu procesorů Xeon Scalable (označovanou dříve jako „Cascade Lake-SP“). 

Paměťové moduly Kingstone Server Premier s validací pro platformu Purley jsou navrženy speciálně tak, aby naplno využily potenciál šestikanálové serverové mikroarchitektury společnosti Intel. Při rychlosti 2933 MT/s, kterou podporují procesory Xeon Scalable, nabízí každý modul DIMM maximální šířku pásma 23,46 GB/s. Použití několika těchto modulů v multikanálovém provozu tak zvyšuje výkon dnešních serverových aplikací, které intenzivně využívají operační paměť.

Paměti Server Premier se vyrábí vždy ze stejných komponent, aby se zajistily konzistentní vlastnosti značky a revize DRAM, a procházejí přísnými dynamickými testy zahoření, aby se odhalily prvotní závady a nevyhovující kusy se vyřadily ještě před expedicí z výroby. Důležitou součástí procesu výrobních testů je také simulace pracovní zátěže na stejných základních deskách, jaké se používají v datových centrech zákazníků.

Paměti Server Premier jsou součástí bohatého sortimentu paměťových řešení Kingstonu pro firemní datová centra. Firma nedávno uvedla na trh také řadu SSD DC500, které splňují požadavky na kvalitu služeb (QoS) pro zajištění předvídatelného výkonu při zpracování náhodných vstup/výstupních (I/O) operací a předvídatelně nízké latence v širokém rozsahu úloh čtení a zápisu dat. DC500 zajišťuje i kompletní ochranu dat jak při jejich přenosu, tak v případě náhlého výpadku napájení během jejich ukládání.

Kingston získal validaci pamětí Server Premier pro Intel PurleyTagy: Kingston  Intel  Server Premier  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.