Navigace Sygic získává podporu Zkratek Siri
autor: Mirek Kočí , publikováno 30.3.2019

Je to každodenní první boj s realitou. Ráno skočíte do auta, nastartujete a pak si během jízdy uvědomíte, že byste potřebovali použít navigaci, abyste zjistili, jak se na místo, kam jedete, dostanete.

Se Siri shortcuts/Zkratkami Siri podobné problémy do budoucna už řešit nemusíte. S touto funkcí, která nyní má i podporu pro Sygic GPS Navigation, můžete vytvořit rychlé zkratky pro navigici domů, do práce či na oblíbená místa. Sygic tímto krokem znovu posunuje využitelnost své populární navigace na platformě Applu.

Jak to celé funguje? Jak na to? Otevřete Sygic GPS Navigation a klepněte na srdíčka oblíbených položek vedle panelu hledání. Vyberte ikonu Přidat k Siri vedle vašich oblíbených míst, například Doma nebo Práce. Klepněte na nahrávání a vyslovte svůj personalizovaný hlasový povel: Například „Jedem do práce!“. A to je vše! Hotovo.

Sygic GPS Navigation není jedinou navigací s podporou Siri shortcuts. Před několika týdny tuto funkcionalitu dostala i oblíbená autonavigace Waze.Tagy: Sygic  Siri Shortcuts  iOS  Apple  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.