Do World of Warplanes míří německé bombardéry
autor: Mirek Kočí , publikováno 28.3.2019

Německé bombardéry jsou připraveny rozšířit svoje zastoupení ve World of Warplanes. Do této hry se nyní dostávají silnější stroje začínající na Tier VII a končící na desáté úrovni. A to samozřejmě není všechno. Spojení s metalovou scénou pokračuje a po spolupráci s Iron Maiden se tvůrci z Wargamingu spojili s legendou německého trash metalu Kreator.

Nové stroje ve World of Warplanes:

• Junkers Ju 288 A, Tier VII. Jedná se o rychlý bombardér se dvěma precizními kulometnými věžemi, s nimiž se velmi dobře manipuluje.
• Junkers Ju 288 C, Tier VIII. Letoun se může pochlubit vynikající maximální rychlostí a velkým množstvím bomb, které je schopen unést.
• Junkers Ju 287, Tier IX. Šest výkonných motorů a uvnitř pak čtyři silné bomby, každá o váze jedné tuny, to je Ju 287.
• Junkers EF-131, Tier X. Stejně jako jeho předchůdce, i tento bombardér může shazovat bomby z výšky, nebo zvolit riskantnější taktiku a shazovat bomby v nižší letové hladině.

Tvůrci World of Warplanes se rozhodli pro netradiční podporu nových bombardérů a natočili zbrusu nové video spolu s německou thrash metalovou legendou Kreator. Bombardovací video tak obsahuje jako bonbónek navíc slavný hit „Lion with Eagle Wings“.

Všechny čtyři bombardéry jsou součástí válečné historie, nicméně je nutné zdůraznit, že jejich koncept existoval pouze na papíře a nevznikly ani prototypy. World of Warplanes je jediné místo, kde můžete tyto vzácné dravé ptáky zalétat a zažít vývoj německého inženýrství.Tagy: World of Warplanes  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.