Motorola Moto G6 Plus dostává update na Android 9 Pie
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.3.2019

Chytrý telefon Motorola Moto G6 Plus získává aktualizaci na Android 9.0 Pie se zabezpečením z 1. prosince loňského roku. Update má označení PPW29.116-20 a je dostupný pro všechna zařízení zakoupená ve volném prodeji i u mobilních operátorů.

Android Pie přináší spoustu novinek včetně např. funkce „Adaptivní baterie“, která se přizpůsobí užívání telefonu a spotřebuje energii jen na ty aplikace, které nejvíce používáte. Také obsahuje novou obrazovku „Přehled“, která zobrazuje naposledy použité aplikace v jasnějším horizontálním zobrazení, díky čemuž by práce s nimi měla být o něco pohodlnější. Současně se ve spodní části obrazovky „Přehled“ zobrazuje 5 nejpoužívanějších aplikací.

Pie přináší standardně i podporu tmavého režimu pro různé aplikace, včetně menu rychlých nastavení nacházejícího se v oznamovací liště. A update umožní také nastavení libovolného limitu na různé aplikace, webové stránky či sociální sítě, a to díky funkci hlídání času. Pokaždé, když překročíte nastavený limit, se vám aplikace sama vypne a jedinou cestou, jak jí znovu zapnout, je jít do nastavení a limit si nově přenastavit. Touto cestou se telefon stará o to, abyste ho používali pouze pro vhodné a praktické věci. Nová rozdělená obrazovka, která je také součástí aktualizace, pak zase potěší nejvíc ty, kteří rádi využívají několik aplikací najednou.

Motorola Moto G6 Plus dostává update na Android 9 PieTagy: Motorola Moto G6 Plus  PPW29.116-20  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
5.4.2019 15:14:34   83.208.2.xxx 00
Za mě super telefon a velké překvapení. Nevím, proč se Motorola drží tak vzadu. Má dobré telefony. Měsíc jsem G6 Plus testoval a spokojenost: https://www.testado.cz/recenze-motorola-moto-g6-plus/

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.