PanzerGlass pro smartphony Samsung Galaxy S10 připravil pouzdro ClearCase
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.3.2019

Výrobce prémiových ochranných skel PanzerGlass již zařadil do své nabídky kompletní portfolio ochranného příslušenství pro aktuální novinky řady Samsung Galaxy S10.

Pro všechny, kteří si plánují pořídit některý ze smartphonů Galaxy S10, S10+ i S10e a považují ochranu displeje za důležitou, má PanzerGlass skvělou zprávu. Pro nové modely od Samsungu totiž mimo běžných skel začal nabízet i unikátní pouzdro ClearCase , ve kterém se prolínají ochranné vlastnosti skla PanzerGlass a měkkých ochranných TPU okrajů, které telefon chrání v případě pádu.

Pouzdro má na zadní straně zesílené sklo PanzerGlass o tloušťce 0,7mm, tedy o 43 % silnější než u ochranných skel pro displeje, díky čemuž je mnohonásobně odolnější. Doplněné je TPU okraji se speciální ochranou proti žloutnutí.

PanzerGlass pro smartphony Samsung Galaxy S10 připravil pouzdro ClearCase

Podle zástupců společnosti PanzerGlass je pouzdro vyrobeno s maximálním ohledem na zachování původního designu telefonu a současně jeho nekompromisní ochranu. V současnosti se jedná o nejdecentnější pouzdro na trhu, které nedělá kompromisy v oblasti odolnosti.

Všechna ochranná skla PanzerGlass i pouzdra ClearCase jsou aktuálně již v prodeji tak, aby byla k dispozici ve chvíli zahájení prodeje modelové řady telefonů Samsung Galaxy S10. Ty se k zákazníkům oficiálně dostanou 8. března.Tagy: PanzerGlass  Samsung Galaxy  Galaxy S10  S10  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.