Nejlepším smartphonem veletrhu MWC Barcelona 2019 se stal Huawei Mate 20 Pro
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.2.2019

Ocenění za nejlepší smartphone si na barcelonském veletrhu MWC převzali zástupci společnosti Huawei. Organizátoři u modelu Mate 20 Pro ocenili vysoký výkon, vynikající fotoaparát, skvělý design, dlouhou výdrž baterie a v neposlední řadě také reverzní bezdrátové dobíjení.

„Rádi bychom poděkovali organizátorům za toto úžasné ocenění pro Mate 20 Pro. Aktuální prodeje tohoto telefonu indikují, že si získal vysokou oblibu a důvěru spotřebitelů,“ uvedl při přebírání ocenění prezident divize mobilních telefonů Huawei Kevin Ho. Čínská společnost v Barceloně, kde se Mobile World Congress odehrává, představila v uplynulých dnech první 5G skládací telefon Mate X, notebooky MateBook X Pro, MateBook 14 a MateBook 13, ale třeba i novou čipovou sadu 5G CPE Pro.

Nejlepším smartphonem veletrhu MWC Barcelona 2019 se stal Huawei Mate 20 Pro

Ceny se na MWC 2019 udělovaly i v dalších kategoriích. Ocenění za nejlepší nositelné zařízení získaly chytré hodinky Samsung Galaxy Watch, u kterých porotci ocenili pěkný design a skvěle navržený systém Tizen. Spokojený však může být i Google, protože jeho funkce Google Night Sight, která je součástí aplikace fotoaparát u telefonů Pixel, získala cenu za největší inovaci.

Organizátor MWC 2019 organizace GSMA reprezentuje zájmy mobilních operátorů po celém světě, spojuje více než 750 operátorů s více než 350 společnostmi v širším mobilním ekosystému. GSMA organizuje největší světové kongresy MWC konané každoročně v Barceloně, Los Angeles a Šanghaji, stejně jako mobilní konference Mobile 360 Series.Tagy: Huawei  Mate 20 Pro  Huawei Mate 20 Pro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.