BenQ W2700: 4K projektor s HDR-PRO a DCI-P3
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.2.2019

Společnost BenQ uvádí na trh projektor pro domácí kino W2700. Z tiskové zprávy se dozvídáme, že novinka by měla poskytovat velmi dobrou kvalitu obrazu, vynikající barevný výkon a vysokou flexibilitu instalace.

Světově první 4K DLP projektor pro domácí kino nabízí vysoké rozlišení 3 840 × 2 160 a využívá optimalizovaný optický systém se šesti segmenty skládající se z deseti celoskleněných objektivů pro dostatečný průchod světla.

Od konkurence se W2700 odlišuje pokrytím barevného prostoru DCI-P3. Prestižní barevný standard, využívaný v kinematografickém průmyslu, má vytvářet ideální prostředí pro sledování 4K Blu-ray obsahu s autentickými barvami. Vysokou kvalitu obrazu umocní i integrovaná exkluzivní technologie BenQ CinematicColor, která je dále podpořena 95% pokrytím barevného prostoru DCI-P3, 100% Rec.709 a doložena příslušnými kalibračními zprávami včetně přesnosti Delta E≤3.

Výkon projektoru doplňuje technologie HDR-PRO optimalizovaná pro projekci. Dalšími dvěma sofistikovanými zavedenými technologiemi jsou CinemaMaster Video+ a CinemaMaster Audio+ 2 vylepšující obraz a zvukový přednes projektoru.

BenQ W2700 bude k dispozici na přelomu března a dubna za doporučenou koncovou cenu 41 290 Kč s DPH.

 BenQ W2700: 4K projektor s HDR-PRO a DCI-P3Tagy: BenQ  W2700  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.