Samsung a Fastweb zahájily v Itálii zkušební provoz první sítě 5G s technologií FWA
autor: Mirek Kočí , publikováno 22.2.2019

Společnost Samsung informovala o řadě nových partnerství s mobilními operátory v souvislosti se sítěmi 5G, která budou provázet celoevropské uvedení modelu Galaxy S10 5G na letošní léto.Smartphone bude dostupný ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii. V České republice se zatím prodávat nebude.

„Samsung má na svém kontě celou řadu revolučních prvenství v oboru, a s hrdostí oznamujeme, že díky spolupráci s některými z našich nejosvědčenějších partnerů z řad mobilních operátorů uvedeme letos v létě na trh telefon Galaxy S10 5G,“ uvedl DJ Koh, prezident a generální ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung Electronics.

Samsung a Fastweb zahájily v Itálii zkušební provoz první sítě 5G s technologií FWA

 Uživatelé Galaxy S10 5G budou moci využívat výhod konektivity sítí 5G díky spolupráci s následujícími operátory: Deutsche Telekom,EE, Orange, Sunrise, Swisscom, TIM, Telefonica a Vodafone.

Sítě 5G, které S10 5G podporuje, nabízejí ve srovnání se sítěmi 4G až dvacetkrát vyšší přenosové rychlosti a umožňují tak velmi rychlé streamování i stahování, možnost vytvořit z telefonu výkonný hotspot nebo jej používat k videohovorům v rozlišení 4K.

Samsung Galaxy S10 5G je vybaven jemným displejem Infinity-O s úhlopříčkou 6,7 palce, který je vůbec největším panelem, jaký byl v řadě Galaxy S použit, dále tu je snímač 3D Depth k pořizování trojrozměrných snímků pro Video Focus Live a Automatic Ruler a baterie s kapacitou 4 500 mAh se superrychlým nabíjením o výkonu 25 W. Smartphone zaujme i výkonným procesorem Exynos 9820, 8 GB operační paměti a 256GB vnitřním úložištěm.Tagy: Samsung  Galaxy S10 5G  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.