Laserová show od Samsungu rozzářila budovu Tančícího domu
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.2.2019

Pro Samsung je tento rok výjimečný ze dvou důvodů. První je desáté výročí jeho úspěšné řady smartphonů Galaxy S a druhým padesáté výročí založení společnosti Samsung Electronics. Na počest představení letošní novinky S10 se firma rozhodla na pět dní – od pondělí 18. února do pátku 22. února – změnit vizáž jedné z populárních staveb v českém hlavním městě.

„Letošní rok je pro Samsung opravdu významný. Proto jsme se rozhodli v týdnu příchodu naší jubilejní vlajkové lodi s fanoušky a obyvateli hlavního města událost oslavit tímto netradičním způsobem a na pár dní změnit vizáž ikony Prahy,“ uvedla Tereza Vránková, ředitelka marketingu a PR, Samsung Electronics Czech and Slovak.

Laserová grafika, která se promítá na budovu Tančícího domu, má dvě podoby. První, která se spustila poprvé včera večer, skončí ve středu ve 20:30. Následně se po celosvětovém představení nové vlajkové lodi v San Francisku v Kalifornii symbolicky změní až do pátku do 22:00.

Laserová show od Samsungu rozzářila budovu Tančícího domu Laserová show od Samsungu rozzářila budovu Tančícího domu Laserová show od Samsungu rozzářila budovu Tančícího domu

Laserová show od Samsungu rozzářila budovu Tančícího domu Laserová show od Samsungu rozzářila budovu Tančícího domu Laserová show od Samsungu rozzářila budovu Tančícího domuTagy: Samsung  Galaxy S  S10  Galaxy S10  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.