Pouzdro PanzerGlass ClearCase je dostupné na českém trhu
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.2.2019

Výrobce PanzerGlass před nedávnem představil nové pouzdro ClearCase. To dokonale ochrání telefon a přitom nekazí jeho unikátní design. Teď přichází do prodeje na českém trhu pro mobily iPhone.

Pouzdro ClearCase posouvá ochranu telefonů na novou úroveň a nabízí vysokou ochranu při zachování originálního vzhledu zařízení. Zadní stranu totiž tvoří průhledný kus nového, ještě silnějšího skla PanzerGlass. S ClearCase tak není nutné dělat kompromis mezi designem, za který si zákazník zaplatil, a jeho ochranou.

Základ ClearCase tvoří sklo na zadní straně s tloušťkou 0,7 milimetru, tedy o 0,3 milimetru silnější než PanzerGlass používá k ochraně displeje zařízení. Téměř dvojnásobná tloušťka zároveň znamená několikanásobně lepší výdrž při nárazech a pádech při zachování tradiční odolnosti proti škrábancům, kterou známe z ostatních produktů PanzerGlass. Sklo zároveň efektivněji rozkládá energii nárazů pro ochranu proti rozbití zad samotného telefonu.

Jednou z největších výhod ClearCase je ale to, že nezasahuje do designu zařízení, na kterém je použito. Sklo na zadní straně tak dává dokonalou logiku, protože z podobného materiálu jsou tvořeny i samotné telefony. Nalezneme zde však i další výhody. Oproti klasickým materiálům, jako je plast, guma, či silikon, je sklo odolnější vůči škrábancům a oděrkám z běžného používání, a zachovává si tak konstantní vzhled. Netrpí žloutnutím jako je tomu u průhledných plastových výrobků zvykem. Výhodou také je, že materiál nijak nebrání použití bezdrátového nabíjení.

Pouzdro PanzerGlass ClearCase je dostupné na českém trhu

Sklo na zadní části pouzdra je doplněné měkkým TPU plastem, který tvoří jeho rám. Umožňuje pevnější a jistější uchopení zařízení, samozřejmostí jsou vystouplé části, které přesně pasují na tlačítka na boku telefonu a umožňují tak pohodlnější stisk. Zadní skleněná strana je stejně jako skla na displeje pokryta silnou oleofobní vrstvou, která eliminuje přílišné zachytávání otisků. Stejným způsobem je ošetřen i rám pouzdra. Samozřejmostí je kompatibilita s čelními skly PanzerGlass.

Pouzdro PanzerGlass ClearCase se v současnosti dostává k obchodním partnerům za cenu 899 Kč. Dostupné bude pro iPhone 7/7 Plus, 8/8 Plus, X/Xs, Xs Max a Xr, další modely od jiných výrobců budou postupně přibývat.Tagy: PanzerGlass  ClearCase  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.