Motorola přináší aktualizaci fotoaparátu pro Moto Z3 Play
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.2.2019

Majitelé chytrého telefonu Motorola Moto Z3 Play právě obdrželi nejnovější aktualizaci fotoaplikace Moto Camera 2. Ta přináší nové a zajímavé doplňky a možnosti.

Uživatelé si nyní mohou vybrat z řady živých filtrů Live Filters (ty jsou k dispozici na všech moto zařízeních). Díky možnostem UI úpravy fotografických rastrů je nyní možné správné zarovnání fotek. A je toho ještě více: stabilita databází v manuálním módu, histogram a zobrazování teploty v Kelvinech pro všechna zařízení.

Histogram je grafická interpretace osvětlení fotografované scény. Levá strana grafu představuje černou barvu nebo stíny, pravá strana slouží pro zvýraznění nebo světlé oblasti a střední část je určena středním tónům (střední nebo 18% šedá). Umístění vrcholu pak představuje počet pixelů v daném tónu. Histogram je k dispozici pouze v ručním režimu.

  Motorola přináší aktualizaci fotoaparátu pro Moto Z3 Play

Moto Z3 a Moto Z3 Play už mají také AR nálepky, které uživatelům umožňují přesouvat virtuální objekty a symboly do reálného světa. Tato funkce funguje prostřednictvím aplikace Google Lens přímo integrované do softwaru fotoaparátu. Moto G6 plus a moto G7 tuto funkci dostanou už během února.

S nejnovějšími aktualizacemi pro své telefony se uživatelé také dočkají opravy chyb a vylepšení výkonu.

  Motorola přináší aktualizaci fotoaparátu pro Moto Z3 PlayTagy: Motorola Moto Z3 Play  Motorola  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.