Apple WWDC se letos zřejmě uskuteční od 3. do 7. června
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.2.2019

Kdy vybraní novináři obdrží oficiálně pozvánky na vývojářskou konferenci WorldWide Developer Conference (WWDC), je stále ve hvězdách. Webový magazín Macrumors  nyní nicméně přišel s informací, že se netrpělivě očekávaná akce uskuteční v období od 3. do 7. června.

Dějištěm letošní konference bude McEnery Convetion Center v San José. Právě tyto prostory má Apple na začátek června pronajaté s předpokládanou návštěvností kolem sedmi tisíc účastníků. Uvádí to rozpis, ke kterému se redaktoři amerického webu dostali.

Akce WWDC je konference určená primárně vývojářům a tomu odpovídá i program nabitý desítkami, ba možná stovkami technicky zaměřených přednášek, které proběhnou pod vedením inženýrů kalifornské značky. Vstupenka na letošní ročník stojí 1 599 dolarů, tedy asi 35 tisíc.

Letošní ročník by měl být stejně jako v minulých letech věnovaný operačním systémům iOS, macOS, watchOS 5 a tvOS. Předpokládá se, že iOS 13 přinese podporu tmavého režimu, přepracovanou aplikaci Fotoaparát či upravené uživatelské rozhraní pro tablety iPad.

Apple WWDC se letos zřejmě uskuteční od 3. do 7. června

ZdrojTagy: WWDC  Apple  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.