Evolveo představilo odolný tlačítkový StrongPhone Z3
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.2.2019

Novinka v nabídce odolných telefonů značky Evolveo navazuje na předchozí model Z1 a přináší mimo jiné nejen vysokou odolnost a užitečné funkce, ale i několikadenní výdrž.

Na první pohled je zřejmé, že je design StrongPhone Z3 maximálně přizpůsoben své největší přednosti - odolnosti. Pogumovaný povrch a vnitřní pevný rám společně s tvrzeným sklem displeje zvyšují odolnost telefonu a usnadňují jeho úchop. Telefonu nevadí pády, nárazy, vibrace, voda, bláto, sníh, vysoké nebo nízké teploty, prach ani tvrdé zacházení. Nový StrongPhone splňuje normy IP68 (metr vodního sloupce po dobu 30 minut).

StrongPhone Z3 podporuje síť 3G a na internet se s ním připojíte i prostřednictvím Wi-Fi. Mezi další funkce telefonu patří výkonná svítilna s podporou SOS režimu. Ovládá se vyhrazeným tlačítkem a měla by dodávat výrazně více světla, než obdobné svítilny běžných mobilů.

Evolveo představilo odolný tlačítkový StrongPhone Z3

Evolveo představilo odolný tlačítkový StrongPhone Z3

Evolveo představilo odolný tlačítkový StrongPhone Z3

Telefon je dále vybaven 2Mpx fotoaparátem, odolným barevným displejem s úhlopříčkou 2,4 palce a duálním slotem pro dvě SIM karty nebo microSD kartu a SIM. Další praktické funkce telefonu jsou Bluetooth, FM rádio, kalendář, budík, stopky, kalkulačka i digitální záznamník. Novinka má také prohlížeč fotografií i přehrávač video záznamů. Součástí dodávky jsou i stereo sluchátka s integrovaným mikrofonem umožňující vést hovory v režimu handsfree.

Evolveo StrongPhone Z3 je dostupný za cenu je 1 990 Kč včetně DPH.Tagy: Evolveo StrongPhone Z3  Evolveo  StrongPhone Z3  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.