Nové firemní gigabitové přepínače NETGEAR GS308T a GS310T
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.2.2019

NETGEAR uvádí na český a slovenský trh dvojici firemních přepínačů řady Smart Managed Pro S350. Novinky nabízejí snadnou instalaci a správu, osm gigabitových ethernetových portů PoE+, pokročilé funkce ve vrstvě L2, variabilní možnosti umístění i doživotní záruku.

Malé a střední firmy se v současné době velmi často potýkají s nárůstem virtualizace a zvýšeným počtem cloudových služeb a aplikací, jako je VoIP, streamování videa či sledování IP. Ty nejen zvyšují nároky na spolehlivost firemních sítí, ale zároveň i na jejich výkon a bezpečnost. Řada přepínačů Smart Managed Pro S350 na tyto základní síťové potřeby reaguje aktivně a nabízí tak neblokovanou šířku pásma o velikosti jednoho gigabitu i dobrou bezpečnost sítě za dostupnou cenu.

První u nás nabízenou dvojicí modelů těchto zařízení jsou osmiportové gigabitové ethernetové přepínače GS308T a GS310TP. Oba jsou vybaveny pokročilými konfigurovatelnými funkcemi ve vrstvě L2, jako je L2/L3/L4 ACL (Access Control Lists), QoS, LACP (Link Aggregation Control Protocol), STP (Spanning Tree Protocol) či IGMP Snooping, jež zajišťují rychlý přenos dat a špičkové zabezpečení.

Nové firemní gigabitové přepínače NETGEAR GS308T a GS310T

Vysokou bezpečnost zařízení dále poskytují také funkce automatické DoS prevence, 802.1x ověření, DHCP filtrování či ACL filtrování. Přepínače lze snadno instalovat a spravovat prostřednictvím intuitivního uživatelského webového rozhraní (GUI) a nástrojů Smart Control Center a Network Management System.

Flexibilní umístění přepínačů GS308T a GS310TP umožňují speciální úchytky, díky nimž je lze připevnit na stěnu, stůl či pod jeho spodní hranu. Tichý chod zařízení zajišťuje jejich bezvětrákové provedení. Na přepínače se vztahuje doživotní hardwarová a Next Business Day záruka.

Netgear GS308T a GS310TP pořdíte za 1 500 Kč, respektive za 3 400 Kč.Tagy: NETGEAR  GS308T  GS310TP  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.