QNAP TR-004 snadno připojíte k PC i NAS
autor: Mirek Kočí , publikováno 4.2.2019

QNAP TR-004 je zařízení pro rozšíření úložiště se 4 šachtami na disky, které lze snadno připojit k PC nebo NAS prostřednictvím rozhraní USB 3.0 typu C.

TR-004 podporuje konfigurace úložiště v režimu Individual, JBOD a RAID 0/1/5/10. Uživatelé mohou používat novinku se svým úložištěm NAS, včetně nastavení parametrů RAID a vytváření fondu úložiště pomocí aplikace „Úložiště a snímky“ v systému QTS. Kromě toho lze TR-004 využívat i jako externí úložné zařízení, které však podporuje různé konfigurace disků.

Uživatelům s počítači s omezenými možnostmi upgradu může model TR-004 posloužit jako rozšiřovací jednotka a specializovaný nástroj QNAP External RAID Manager (Windows/macOS) jim pomůže se zobrazováním stavu disku, změnou konfigurací RAID, kontrolou protokolů a aktualizací firmwaru TR-004. Snadno lze také využít také souborový systém exFAT.

Přepínač DIP na zadní straně TR-004 dokáže přepínat konfiguraci zařízení. K dispozici jsou také stavové kontrolky, tlačítko One Touch Copy a tlačítko vysunutí pro intuitivnější operace. Jakmile PC/NAS přejde do režimu spánku, vypne se nebo se odpojí, model TR-004 přejde rovněž do režimu spánku a ušetří energii.

Dostupnost

Model TR-004 bude brzy k dostání. Pro zobrazení možností použití a seznamu kompatibilních QNAP NAS modelů navštivte oficiální web QNAP.

QNAP TR-004 snadno připojíte k PC i NASTagy: QNAP TR-004  QNAP  TR-004  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.