Sharkoon odhalil nové midi-tower ATX PC skříně série VG6-W
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 31.1.2019

Firma Sharkoon Technologies uvádí do prodeje svoji novou PC skříň VG6-W, kterou si připravila ve dvou provedeních.

Ty se liší prakticky pouze nasvícením ventilátorů a malých pásků pod vystouplým lemem na čelním panelu. Na výběr budou tři verze s jednobarevným podsvícením ventilátorů a jedna s RGB nasvícením označená jako VG6-W RGB. Konstrukčně se obě varianty nikterak neliší. Obě mají částečně prosklené čelo a boční panel. Skříň má být určena spíše uživatelům preferujícím vzduchové chlazení. Osazená je totiž už v žákladu trojicí 120mm ventilátorů. 

Sharkoon odhalil nové midi-tower ATX PC skříně série VG6-W

Do interiéru lze umístit základní desky ATX, ale samozřejmě také menších formátu micro-ATX a mini-ITX. Pro disky tradičnějšího 3,5palcového formátu jsou připraveny tři pozice a nechybí dokonce jedna 5,25" pozice pro optickou mechaniku. Další čtyři SSD či HDD 2,5palcového formátu lze umístit také na zadní část držáku základní desky. 

Sharkoon odhalil nové midi-tower ATX PC skříně série VG6-W

Prostor pro grafické karty je ve skříni omezený na solidních 375 mm a výška procesoru může dosahovat až na 165 mm. Nijak výrazně není limitovaný ani napájecí zdroj, jehož délka může být až 265 mm. Rozšiřující a grafické karty mají připravených standardních sedm pozic na zadním panelu.

Sharkoon odhalil nové midi-tower ATX PC skříně série VG6-W

U verze Sharkoon VG6-W budeme mít na výběr z červeného, modrého a zeleného podsvícení. Cenovka této varianty byla stanovena na 44,90 euro (1 160 Kč). VG6-W RGB s adresovatelným RGB podsvícením potom vyjde na 54,90 euro (1 400 Kč).

Zdroj: 1, 2Tagy: Sharkoon  VG-6W  VG-6W RGB  PC skříň  midi-tower  mid-tower  ATX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

0 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.