Jaké chytré telefony Nokia dostanou Android 9 Pie?
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.1.2019

K dnešnímu dni se nejnovější verze operačního systému společnosti Google dočkalo již sedm zařízení Nokia, mezi něž nově patří také Nokia 8 a prémiový model Nokia 8 Sirocco. V nejbližších dnech se dočkají aktualizace s Android 9 Pie také modely s nižší cenovkou, a to Nokia 5 a Nokia 3.1. Další modely budou následovat, slibuje firma.

Společnost HMD Global tak plní své závazky, které v uplynulých měsících dala svým zákazníkům a update na nejnovější systém Android postupně vydává pro smarthony Nokia bez ohledu na jejich cenovku. Kompletní přehled plánu aktualizací pro všechny modely najdete v přiložené infografice na konci článku.

Mimo to byla nedávno ozámena spolupráce společnosti HMD Global s třemi předními severoamerickými operátory, kterými jsou Cricket Wireless a Verizon ve Spojených státech amerických a Roger Communications v Kanadě.

Prvními modely, které budou dostupné v Severní Americe, jsou Nokia 3.1 Plus u operátora Cricket Wireless a Nokia 2 V u operátora Verizon. Kanadský operátor Rogers Communication nabídne první chytré telefony Nokia v nejbližší době.

 Jaké chytré telefony Nokia dostanou Android 9 Pie?Tagy: Nokia  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.