Lenovo IdeaPad D330 nabízí výkon notebooku v těle tabletu
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.1.2019

Lenovo IdeaPad D330 si oblíbí především uživatelé, kteří ve své práci potřebují plynule přecházet mezi tabletem a notebookem a zároveň se nechtějí zatěžovat zařízením s příliš velkým displejem.

Novinka výrobce Lenovo se může pochlubit sympatickými rozměry 249 × 178 × 9,5 milimetrů a nízkou hmotností 594 gramů. V tenkém profilu je uložen dotykový  10,1palcový Full HD IPS displej, který lze ovládat nejen softwarově v prostředí Windows 10 a prsty, ale i perem Active Pen s citlivým hrotem, takže se uživatelé mohou rozloučit s věčným hledáním poznámkového bloku.

Pod povrchem skrývá stroj procesor řady Intel Pentium Silver. Zaujme také až 8GB operační pamětí typu DDR4 a integrovaným úložištěm s dostatečnou kapacitou 128 GB.

Pro pohodlnější práci nejen v kanceláři je IdeaPad D330 vybaven celou řadou portů včetně USB-C 3.1 pro připojení dalších zařízení s přenosem dat až 10 Gb/s. Připojení LTE se pak postará o stabilnější internetové připojení i v místech, kde uživatelé nenarazí na Wi-Fi. Maximální flexibilitu zařízení pak ještě doplňuje podpora microSD karet a nanoSIM.

Lenovo IdeaPad D330 nabízí výkon notebooku v těle tabletu Lenovo IdeaPad D330 nabízí výkon notebooku v těle tabletu

Podstatná pro profesionální uživatele je také výdrž na baterie, která dosahuje dle testů MobileMark 2014 až 13 hodin. Při přehrávání filmů a videí pak uživatele vtáhnou do děje stereoreproduktory s podporou technologie Dolby Atmos Premium.

Lenovo IdeaPad D330 se na tuzemském trhu prodává za doporučenou cenu 8 999 Kč s DPH.Tagy: Lenovo IdeaPad D330  Lenovo  Windows  IdeaPad D330  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.